Dystrybutor wody, tzw. cooler to wygodna, szybka i ekonomiczna metoda, aby zapewnić pracownikom i klientom czystą, uzdatnioną wodę o wybranej temperaturze. Urządzenie dostarcza wodę gorącą, zimną oraz o temperaturze pokojowej. Idealne rozwiązanie do użytku domowego, do biura, sklepu, urzędów, gabinetów lekarskich, stacji benzynowych itp.

Dystrybutor, który oferujemy w sklepie dbamowode.pl, wyposażony jest w system odwóroconej osmozy. Poprzez pięciostopniową filtrację oraz membranę osmotyczną usuwa z wody nieprzyjemny smak i zapach oraz szkodliwe związki (chlor, związki wielopierścieniowe i ich pochodne) i bakterie. Niskie zużycie energii to niższe koszty eksploatacji w porównaniu np. z czajnikami elektrycznymi. Dystrybutor nie wymaga ręcznego uzupełniania zbiorników z wodą, ponieważ jest podłączany do sieci wodociągowej. Dlatego jest to doskonała alternatywa do dystrybutorów wymagających butli z wodą. Dystrybutor umożliwia regulację temperatury wody zimnej oraz posiada zabezpieczenie przed pobraniem wody gorącej przez dzieci. System jest podwójnie zabezpieczony przed przegrzaniem oraz przelaniem. Chłodzi wodę z wydajnością około 20 litrów na godzinę (poniżej 10 st.C) a grzeje około 12 litrów na godzinę (do 100 st.C).

 

Dystrybutor wody CW-929 z osmozą RO5

Dystrybutor wody CW-929 z osmozą RO5
Dystrybutor wody CW-929 z osmozą RO5

Dystrybutor wody, dostarcza wodę gorącą, zimną oraz o temperaturze pokojowej. Idealne rozwiązanie w domu, w biurze, sklepie czy urzędzie. Najnowszy model dystrybutora CW-929 wyposażony jest w system odwóroconej osmozy. Poprzez pięciostopniową filtrac...

Dostępność: duża ilość

Cena: 1 610,00 zł (netto: 1 308,94 zł )
szt

Dystrybutor wody gazowanej (soda)

Dystrybutor wody gazowanej (soda)
Dystrybutor wody gazowanej (soda)

Dystrybutor wody, dostarcza wodę gorącą, zimną oraz o temperaturze pokojowej orzeźwiającą gazowaną. Idealne rozwiązanie w domu, w biurze, sklepie czy urzędzie.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena: 2 910,00 zł (netto: 2 365,85 zł )
szt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl