Jonizator wody IT-577

Jonizator wody to urządzenie elektryczne podłączone do doprowadzenia wody w kuchni i elektrolizujące wodę, zanim ją wypijesz lub wykorzystasz do mycia czy gotowania.
To również jeden z najtańszych sposobów na idealnie czystą wodę i zdrowie dla całej rodziny. Woda jonizowana nabiera wyjątkowych właściwości, które mogą znacząco poprawić procesy życiowe naszego organizmu.

Woda kwasowa (pH 5-6) posiada właściwości bakteriobójcze. Stosuje się ją głównie do użytku zewnętrznego lub potrzeb higieny osobistej. Woda kwasowa wygładza skórę, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz ogranicza występowanie trądzika.

Woda neutralna (pH 7) nie posiada smaku oraz zapachu. Nadaje się do popijania przyjmowanych lekarstw oraz przygotowania mleka dla dzieci.

Woda alkaliczna (pH 7-11) ma przyjemny i słodki smak. Idealna do codziennego picia. Szklanka wody jonizowanej zawiera więcej antyoksydantów niż świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy. Jest to również prosty sposób na dostarczenie minerałów do naszego organizmu.


KORZYŚCI ZE STOSOWANIA WODY JONIZOWANEJ


Naczelną przyczyną chorób jest przewlekłe odwodnienie komórkowe. Dla przykładu, odwodnienie jest drugą z przyczyn nadciśnienia, które jest jedną z największych chorób cywilizacyjnych. W Polsce na nadciśnienie choruje prawie co trzeci obywatel. Ta specjalnie zjonizowana woda nawadnia od trzech do sześciu razy lepiej niż woda którą pijemy na co dzień. Może być ona pomocna zwłaszcza w szybkim ustabilizowaniu poziomu nawodnienia (co jest szalenie istotne np. dla ludzi uprawiających sport zawodowo).
Szklanka wody jonizowanej zawiera ponadto więcej antyoksydantów niż świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy. Antyoksydanty są jednym z kluczy do długowieczności. Woda zjonizowana pozwala szybciej zregenerować się skórze poparzonej przez słońce jak i skórze suchej. Ponadto dzięki swym właściwościom zmniejsza łuszczenie skóry oraz uczucie swędzenia.
Dodatkowy elektron znajdujący się przy każdej cząsteczce tak oczyszczonej wody sprawia, że ma ona większa zdolność do transportowania tlenu do organizmu. Dodatkowy elektron pomaga zapobiegać także procesowi przedwczesnego starzenia. Woda zjonizowana jest wspaniałą i wygodną formą dostarczania minerałów w codziennej diecie. Wapń i magnez nie chronią jedynie przed zgubnymi skutkami osteoporozy. Są silne dowody na to, że magnez spożywany wraz z napojami chroni serce a także mózg przed wylewem śródczaszkowym (udarem mózgu). Istnieją ponadto dowody na to, że woda jonizowana używana do przygotowywania potraw poprawia ich smak. Dlatego wielu producentów jedzenia używa w procesie produkcji wodę jonizowaną.
Dzięki jonizacji zmniejsza się napięcie powierzchniowe wody co sprawia, że woda jest bardziej „mokra” i organizm jest w stanie szybciej ją wchłonąć. Co więcej woda (jako główny składnik krwi) o mniejszym napięciu powierzchniowym, powoduje, że krew szybciej płynie w żyłach, co skutecznie chroni organizm przed chorobą miażdżycową.
Należy także dodać, że woda poddana procesowi jonizacji jest dzięki temu oczyszczana ze wszelkich niepożądanych składników, m.in.: pasożyty, pyły radioaktywne, chlor, bakterie Escherichia coli, wirusy grypy przenoszone drogą kropelkową oraz wiele innych bakterii i wirusów groźnych dla naszego organizmu


Cechy urządzenia:
- Duży dotykowy wyświetlacz LCD o wielkości 8” - pionierskie rozwiązanie
- 7 kolorów wyświetlacza dla 7 poziomów wartości pH wody - 4 poziomy wody alkalicznej, 1 poziom wody neutralnej, 2 poziomy wody kwasowej
- Wartości pH, przepływu oraz stanu filtra wyświetlane na wyświetlaczu
- Platynowo-tytanowa płyta i membrana jonizująca (produkcja Japońska)
- Filtr z włóknami aktywnego węgla (produkcja USA)
- Trwałość filtra ok. 6000 litrów (uzależnione od jakości wody)


Produkt dostępny na zamówienie.

Jonizator wody

Jonizator wody Jonizator wody
Cena:

3 250,00 zł

Cena netto: 2 642,28 zł

szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl